– BTW-vrijgesteld
Opleidingstijden zijn van 10.00-17.00 uur. Uitloop tot 17.30 uur is mogelijk.
Inclusief:
Koffie, thee & lunch
30 augustus | Het DROOM LEEF GENIET FESTIVAL | Claim nu jouw Early Bird ticket voor €79 (normaal €99)
Misverstanden, spanning of korte reacties: veel dagelijkse communicatie gaat mis omdat we reageren vanuit oordeel, aannames of automatische patronen. We luisteren vaak om terug te praten in plaats van om écht te begrijpen — waardoor de negatieve spiraal ontstaat en de verbinding verloren gaat.
In deze tweedaagse training Geweldloze Communicatie leer je een andere manier van communiceren kennen: verbindende communicatie die rust en helderheid brengt. Je ontwikkelt praktische handvatten om eerlijk te zijn zonder hard te worden, heldere verzoeken te doen zonder bot te zijn en empathisch te luisteren zonder jezelf kwijt te raken. Met de aanpak van Marshall Rosenberg leer je hoe je effectief communiceert, conflicten op een constructieve manier oplost en zo een win winsituatie creëert in je gesprekken.
Van oordeel naar verbinding – leer communiceren met helderheid, empathie en rust
Veel gesprekken mislukken niet door onwil, maar doordat we vastlopen in oordelen, het bekritiseren van elkaar, verdediging of het willen gelijk krijgen. We horen woorden, maar missen vaak de onderliggende gevoelens, drijfveren en behoeften die eronder liggen.
De geweldloze communicatie training leert je deze lagen te leren kennen en te integreren in je communicatie: waarneming, gevoelens, behoeften en heldere verzoeken — bij jezelf én de ander. Je ontdekt hoe je spanning omzet in samenwerking, hoe je grenzen stelt zonder hardheid en hoe je invloed uitoefent zonder druk of verwijt.
Deze training is leerzaam en waardevol voor iedereen die wil oefenen met verbindende communicatie, onder begeleiding van ervaren docenten. Tevens is deze basistraining geaccrediteerd en biedt het ruimte voor feedback en overleg, zodat je het geleerde direct in de praktijk kunt brengen.
Het resultaat: meer rust, helderheid en verbinding in al je gesprekken, en nieuwe perspectieven in je relaties met collega’s, vrienden en familie.
De training is intensief, praktisch en diep transformerend. Je werkt met je eigen casussen en ontdekt stap voor stap hoe je bewuster, helderder en empathischer communiceert.
Deze training is geschikt voor iedereen die bewuster, krachtiger en menselijker wil communiceren:
Na deze tweedaagse training:
Je gesprekken kosten niet langer energie — ze leveren juist energie, verbinding en duidelijkheid op.
Vincent van der Burg is internationaal gecertificeerd NLP Master trainer, Master Coach en auteur met meer dan 25 jaar ervaring in persoonlijke ontwikkeling, psychologie en gedragsverandering.
Zijn passie ligt in het vertalen van inzichten uit NLP, psychologie en mindfulness naar praktische technieken die deelnemers direct kunnen toepassen in communicatie en relaties.
Met een energieke, inspirerende en provocatieve stijl helpt Vincent mensen en teams effectiever, bewuster en met meer empathie te communiceren.
Kijk hier voor zijn volledige profiel.
Een plek om jezelf te ontdekken
Onze locatie ligt op een supermooie plek in het Gooi, precies tussen Amsterdam, Utrecht en Amersfoort. Je vindt er Landgoed Boekesteyn: een groot, groen park vol wandelpaden, oude bomen en rust. Midden in dat park staat een indrukwekkend landhuis uit de 18e eeuw – alsof je even helemaal uit de drukte van de wereld stapt.
Het is de perfecte plek om met jezelf aan de slag te gaan. Even weg van je dagelijkse omgeving, volledig in de natuur, met alle ruimte om na te denken, te voelen en te groeien. Hier kun je écht tot jezelf komen en ontdekken wie je bent en wat jij belangrijk vindt.
8 december 2026 ‘s-Graveland (Hilversum)
2 dagen
We helpen je graag verder met gericht opleiding en training advies.
– BTW-vrijgesteld
Opleidingstijden zijn van 10.00-17.00 uur. Uitloop tot 17.30 uur is mogelijk.
Inclusief:
Koffie, thee & lunch
Normaal gesproken betaal je direct bij inschrijving via iDEAL.
Daarnaast is er een andere betalingsoptie:
Betaling per factuur. De betaling dient binnen 14 dagen na inschrijving te zijn overgemaakt.
De studiebelasting beperkt zich tot de opleidingsdag zelf.